Két arany és egy bronz a ma délelőtti magyar termés a kajak-kenu Európa-bajnokságon

Tetszünk, ugye? Akkor lájkolj minket!

A két győzelem az első és az utolsó fináléban született: előbb a kajakos Takács Tamara egyesben, majd végül a Nádas Bence, Tótka Sándor kajakos duó párosban lett első 500 méteren. Ugyanezen a távon Kopasz Bálint (K-1) a harmadik helyen végzett.

A fél kilométeres páros számokban a kajakos Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika duó éppen lemaradva a dobogóról negyedikként, a kenus Korisánszky Dávid, Mike Róbert kettős pedig hetedikként zárt. Fekete Ádám C-1 500 méteren ugyancsak hetedik lett, míg 1000 méteren a Kammerer Zoltán, Noé Bálint, Ceiner Benjámin, Bárdfalvi Márk összeállítású kajakos kvartett a kilencedik helyen ért célba. A vasárnapi zárónapon még további tíz - 200 és 5000 méteres - finálét rendeznek.

Támogass, hogy még több és jobb cikkeket írhassunk!

A Nyugat.hu, amit épp most olvasol, háttérhatalom nélkül, hirdetésekből és támogatásokból tartja fenn magát. Célunk a hiteles, igazságkereső hírgyártás, a jó tartalom. Ehhez kérjük támogatásodat! Kattints és légy részese a szabadságnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu