A város egyik legnagyobb középiskolájának az idei év talán legjobb hangulatú gólyaavatóját sikerült összehoznia. Még este is folytatódott a buli.
A Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium - ismertebb nevén Orlay - pénteki gólyaavatóján a poénos feladatok között karaokee-val is színesítették a hangulatot.
Orlay gólyaavató
Horváth Balázs
Ezzel azonban nem ért véget a buli, a fiatalok este bevették a Romkertet. Aki fél egy után érkezett már nem jutott be, kitették a telt ház táblát.
Gólyaavatós buli a Romkertben
Horváth Balázs
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!