Nézze meg az Energy Dance Team háziverseny legjobb pillanatait!

Hatodik alkalommal versengtek az energy-sek Gersekaráton a hétvégén.
 
 

Nézze meg az Energy Dance Team háziverseny legjobb pillanatait!

Hatodik alkalommal versengtek az energy-sek Gersekaráton a hétvégén.
 
 
 
 
Tetszünk, ugye? Akkor lájkolj minket! 
 

Nézze meg az Energy Dance Team háziverseny legjobb pillanatait!

Hatodik alkalommal versengtek az energy-sek Gersekaráton a hétvégén.

Ovisok:

Tiny Feet (Nagysimonyi - Vörös Vivien) - arany minősítés
Popcorn & Sky (Celldömölk és Sárvár - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Lollipop (Bük és Ják - Bödő Nikolett) - arany minősítés
Micimackó (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Hello Kids (Egyházasrádóc, Rum, Répcelak és Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
Bobabák, Gércegerek, Csicsergők, Pónik (Boba, Gérce, Torony, Lukácsháza - Lukács Nikoletta) - arany minősítés
Mini Ninja Crew (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés

Alsósok versenye

Alsós kezdő kategória:
Friday Crew (Alsóújlak - Prán Cintia) - arany minősítés
Stikeez (Egyházasrádóc, Rum - Prán Cintia) - arany minősítés
Spry Dance Team (Torony - Lukács Nikoletta) - arany minősítés
Bubbles (Répcelak - Prán Cintia) - ezüst minősítés
Zero Point (Szombathely - Prán Cintia) - ezüst minősítés
Boo Kids (Bük - Bödő Nikolett) - ezüst minősítés
Happy Feet (Ják - Bödő Nikolett) - bronz minősítés
School Kids (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - bronz minősítés
Powerpuff (Ostffyasszonyfa - Vörös Vivien) - bronz minősítés
Különdíj: Spry Dance Team

Alsós haladó kategória:
Minions (Celldömölk - Vörös Orsolya) - arany minősítés
No Limi (Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
Flow Domino (Vasszécseny - Lukács Nikoletta) - ezüst minősítés
Különdíj: Minions

Alsós Jazz kategória:
Celldömölk - Vörös Orsolya - arany minősítés
Szombathely - Vörös Orsolya - ezüst minősítés
Különdíj: Celldömölk

Alsós verseny legjobb tánca: Minions
Legjobb kezdő előadó: Dóka Annabell
Legjobb haladó előadó: Klé Beatrix
Legígéretesebb tehetség: Mészáros Júlia
Legtechnikásabb táncos: Kocsis Vanessza

Felsősök és középiskolások versenye

Felsős Jazz kategória:
Nagy csoport (Szombathely - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Középső csoport (Szombathely - Vörös Orsolya) - ezüst minősítés
Különdíj: Nagy csoport

Felsős és középiskolás kezdő kategória:
Smarties (Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
G-Squad (Alsóújlak - Prán Cintia) - bronz minősítés
Sunshine (Boba - Lukács Nikoletta) - bronz minősítés
Különdíj: Smarties

Felsős és középiskolás középhaladó kategória:
Change (Szombathely - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Divergent (Celldömölk - Vörös Orsolya) - ezüst minősítés
Discrimination (Szombathely - Tóth Gábor) - ezüst minősítés
Hope Team (Ostffyasszonyfa - Vörös Vivien) - ezüst minősítés
Különdíj: Hope Team

Felsős és középiskolás versenyző kategória:
Chapter II. (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
All In (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Sassy (Győr - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Energizer (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Energy Bomb (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Különdíj: Sassy

Felsős verseny legjobb tánca: Energizer
Legjobb kezdő előadó: Kiss Virág
Legjobb haladó előadó: Gáspár Gréta
Legígéretesebb tehetség: Henczler Fanni
Legtechnikásabb táncos: Kótai Dana

 

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

 

 
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

Hirdetés

Hirdetés