Bye, bye Magyar Kupa, mondta a Haladás

Hát ez égés.

Tetszünk, ugye? Akkor lájkolj minket!

Tiszaújvárosban, a helyi NB III-as csapat ellen játszott a legjobb 32 közé jutásért a Szombathelyi Swietelsky-Haladás. A zöld-fehérek Gyurján – Schimmer, Jagodics M., Bolla, Jánvári - Tóth D., Kovács L., Németh Márió, Tóth Marcell - Pinte, Martínez tizeneggyel kezdtek, ám az első félidő hajrájában hátrányba kerültek: Illés Gábor talált a kapunkba a 42. percben.

Fordulás után jött Petró Martínez helyére (55. perc), Funsho Bamgboye Pinte helyett (61. perc) és Kovalovszki Kovács helyett (75. perc). Egyenlíteni a 90. percben sikerült Schimmer révén, ezzel kiharcolni a hosszabbítást. A 2x15 perc alatt nem született gól, így jöttek a büntetőrúgások. A négy tizenegyesből mi csak egyet értékesítettünk, így hiába maradt ki két hazai is, a Tiszaújváros 3–1-re nyert és továbblépett. Jagodics Márk, Kovalovszki Máté és Németh Márió is hibázott, csak Petró Balázs talált be a tizenegyspontról...

Abban bíztunk, hogy a gyönyörű új stadionunkban láthatunk Magyar Kupa-meccset, ugyanis elég régen, 2015. október 28-án játszhattunk legutóbb hazai környezetben a második számú magyar sorozatban. Úgy látszik, még legalább egy évet várhatunk erre megint...

Támogass, hogy még több és jobb cikkeket írhassunk!

A Nyugat.hu, amit épp most olvasol, háttérhatalom nélkül, hirdetésekből és támogatásokból tartja fenn magát. Célunk a hiteles, igazságkereső hírgyártás, a jó tartalom. Ehhez kérjük támogatásodat! Kattints és légy részese a szabadságnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu