Él ismerőse Londonban? A Facebookon keresztül értesülhet róla, hogy jól van-e a terrortámadás óta

Carl Court / Getty Images

A közösségi oldal, csakúgy, mint a korábbi francia, brüsszeli vagy berlini támadások idején, most is bekapcsolta azt a különleges funkciót, amivel a környéken élők vagy tartózkodók jelezhetik ismerőseiknek online, hogy aggodalomra semmi ok, rendben vannak.

Ha szeretné látni, hogy a Londonban élő ismerősei biztonságban vészelték-e át a merényletet, ide kattintson - egy gombnyomással kérheti, hogy jelentkezzenek.

Nyugat.hu

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek