Térképen nézheti meg Mészáros Lőrinc balatoni kempingbirodalmát

A pár év alatt ezerszerezésre duzzadó vagyonú oligarcha a fél Balatont felvásárolta.

Miközben Budapesten egymást érték a tízezres tüntetések, a Fidesz-libling oligarch, Felcsút ura felvásárolta a balatoni kempingek nagy részét. tette ezt úgy, hogy a Balatontourist nevű cégbe vásárolta be magát, és így jutott hozzá 12 kempinghez. Amelyekhez összesen 500 bungaló, 180 mobilház, 50 bérelhető lakókocsi, és persze rengeteg bérelhető sátorhely tartozik.

A cégnek tavaly 1,7 milliárd forint volt a bevétele. A gyors vásárlás biztosan nem véletlen, hiszen a kormány tavaly december 27-i határozatában ötmilliárd forintot adott a balatoni kempingek fejlesztésére.

Mészáros Lőrinc balatoni kempingbirodalma a térképen:

Mészáros Lőrinc balatoni kempingjei

Füred Kemping & Üdülőfalu Balatonfüred
Napfény Kemping Révfülöp
Aranypart Kemping & Üdülőfalu Siófok-Szabadifürdő
Ifjúság Kemping Siófok-Sóstó
Berény Naturista Kemping Balatonberény
Napsugár Kemping & Üdülőfalu Fonyód
Park Kemping & Üdülőfalu Vonyarcvashegy
Platán Hotel Zamárdi
Mirabella Kemping (ex Autós) Zamárdi
Strand-Holiday Kemping Balatonakali
Vadvirág Kemping & Üdülőfalu Balatonszemes
Zala Kemping & Üdülőfalu Keszthely

A térképen nem szerepel a Termál Kemping Zalakaros

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet