Egy Szalai Ádám a válogatott focista nevében vette hülyére a bulvárlapot

De ez a Szalai Ádám nem az a Szalai Ádám. De megmagyarázzuk.

Napok óta Iszak Eszter sorozatszínésznő, műsorvezető és Dobrády Ákos, a TNT énekesének szakításán pörög a bulvármédia. Iszak Esztert azóta össze is boronálták Szalai Ádám válogatott focistával, sőt, a Bors még meg is szólaltatta a futballistát.

Szalai Ádám, akit nem sikerült jól megkérdezni
MTI

A 444.hu szúrta ki a Tumblr-n, hogy ez a nyilatkozat azért sántít. A Bors újságírója ugyanis rossz email-címre küldte kérdéseit, azokra valóban válaszolt egy Szalai Ádám, aki nem a válogatott focista. És ha ennek tudatában olvassuk el, mit is idézett tőle a Bors, akkor láthatjuk, végig igazat írt, amit aztán a lap másként értelmezett.

Ezt írta:

Forrás: 444.hu

A Tumblr-re pedig ezt:

BULVÁRMÉDIA FAIL - ennek a cikknek a szépséghibája, hogy amikről azt írják, hogy nyilatkozta Szalai Ádám, azokat én nyilatkoztam. Sikerült nekik az én e-mail címemre írni a kérdéseiket úgy, hogy rá sem kérdeztek, hogy én a focista vagyok-e. Én pedig ilyet sosem állítottam, sőt, amiket válaszoltam, 100%-ig igazak a saját nézőpontomból... :D

A Bors azóta módosította a cikket, eltűnt belőle a nemfocista Szalai Ádám levele. Aki ettől függetlenül máris indulhat az év trollja címért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű