10 kilométeres dugószörny araszol Budapest felé

A Dunaharaszti térségében az M0-s M1-es felé vezető oldalán alakult ki torlódás.

A 21-es és a 24-es kilométer között a belső és a középső sávot aszfaltozás miatt elkerítették az M0-son, így a forgalom a külső és a leállósávban haladhat csak. Dunaharaszti térségében, az M1-es felé vezető oldalon így feltorlódtak az autók, a dugó már majdnem 10 kilométer hosszú. Ezzel együtt már az M51-es autóút és az 51-es főút is torlódik, szóval, ha tehetik, kerüljék el az adott szakaszokat. A túloldalon pedig Gyál közelében a reggeli erős forgalom okozott gondot - írja a portfolio.hu.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek