Németországból utalják haza a legtöbb pénzt a magyarok

Majdnem ezer millió dollárt küldtek haza a jórészt kint dolgozó magyarok. Jelentős mennyiségű pénz érkezett még az Egyesült Államokból, Kanadából és az Egyesült Királyságból - derül ki az MTA nemrég megjelent tanulmányából. Az elemző szerint érdekes, hogy az Egyesült Államokból és Kanadából is sok pénz jött, az elmúlt években ugyanis kevésbé volt jellemző, hogy a magyarok ezekbe az országokba vándorolnak ki. A tanulmány azt is megjegyzi, hogy Ausztrália, Svájc, Svédország és Szlovákia is benne van a küldő országok toplistájában.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Közélet