A neten, Beatrix Németh bejegyzéseként találtuk az alábbi felhívást:
Lelkes, kellemesen őrült, jó kedélyű tanárokat keresünk Budapesten a Patróna Iskolába szeptembertől pár édes MENEKÜLT KISGYEREK MAGYAR TANÍTÁSÁRA rész/főállásban. Nem baj, ha nem vagy magyar mint idegen nyelv tanár. Minden segítséget megadunk. Akit érdekel, nálam jelentkezzen kérem PM-ben. Aki megosztja, annak pedig köszönöm.
Pontosan ezen az idővonalon: