Kiskorú lányokat zaklató férfi ellen emeletek vádat Győrben

Öt rendbeli szeméremsértés és két rendbeli folytatólagosan elkövetett szeméremsértés miatt vádat emelt a Győri Járási és Nyomozó Ügyészség egy 34 éves férfi ellen, aki 2015 novemberétől ez év februárjáig hét kiskorú lányt zaklatott Győrben - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.

Gál Katalin szóvivő elmondta, hogy a férfi ittas állapotban az utcán, játszótéren és otthonaik kapualjában obszcén szavakat mondott a 10 és 14 év közötti kislányoknak, megfogdosta őket és nemi szervét is mutogatta nekik. Két kislányt két-két alkalommal is zaklatott. A gyermekek minden esetben megijedtek és elfutottak.

A férfi jelenleg szabadlábon védekezik, büntetési tétele négy és fél év is lehet.

(Címlapképünk illusztráció.)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek