Szabóné Kovács Alice Mária választották Árpás polgármesterének

Négy független jelölt közül 96 szavazattal Szabóné Kovács Alice Máriát választották a Győr-Moson-Sopron megyei Árpás polgármesterének a vasárnap tartott időközi polgármester-választáson - tájékoztatta a helyi választási iroda jogi helyettese az MTI-t.

Németh Dóra elmondta, hogy a 216 választásra jogosult közül 146-an adták le voksukat, két szavazat érvénytelen volt. A további három jelölt közül Németh Nikolett 22, Ritterwaldné Gerencés Eleonóra 17, Markó Róbert Lajos pedig 9 szavazatot kapott. Az időközi polgármester-választást azért kellett kiírni, mert a 2014-ben megválasztott polgármester, Szabó András (független) március végén egészségi okokra hivatkozva lemondott.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek