Óvatlan tolvaj
Besurranó tolvaj járt egy szombathelyi lakásban pénteken délelőtt. A tettes kinyitotta a bukóablakot, majd a lakásból készpénzt és takarékleveleket vitt el, de óvatlannak bizonyult, hiszen zsákmányát már aznap délután készpénzre akarta váltani egy takarékszövetkezeti fiókban. A bank munkatársai gyanút fogtak, és értesítették a rendőrséget.
Átment a sógorokhoz kocsit lopniVasárnap a határőrök jelezték a rendőrségnek, hogy egy szakonyfalui férfi lopott Volkswagennel közlekedik. A rendőrök ellenőrizték az információt, majd előállították és őrizetbe vették a férfit, mivel alapos a gyanú, hogy a Golfot Ausztriából lopta még szeptember végén.
Sé felé félúton
Egy toronyi férfi gyalogolt szombaton kora reggel Sé felé, amikor a főúton elütötte egy érkező Chrysler. A gyalogos súlyosan megsérült.
Kerékpárosok ütköztek
Szombat este Horvátzsidány és Kiszsidány között egy fiatalkorú fiú elütött egy kerékpárját toló férfit. A férfi súlyosan, a fiú könnyebben megsérült.
Trükkös tolvajok
Trükkös tolvajok jártak péntek délután egy szombathelyi lakásban. Két nő vízkérés ürügyével jutott be a lakásba, majd harmadik társuk a szobaszekrényből pénzt és arany ékszereket vitt el kb. 380 ezer Ft értékben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!