2015-ben ásták el a Pilisben talált feldarabolt holttesteket

Még 2015-ben ásták el azokat az emberi ma­radványokat a pilisszentiváni erdőben, melyekre hétfőn találtak rá a rendőrök a helyi tó közelében - tudta meg a Bors. A lap úgy tudja, a tettes valahol feldarabolta áldozatait, majd ezután választotta ki a Jági tanösvényen a rejtekhelyet, ahol elásta őket. Bár korábban a helyiek arra gyanakodtak, hogy egy házaspárral végezhettek, a Bors szerint a tettes és az áldozatok sem lehettek helyiek.

A rendőrség továbbra is hírzárlatot tart az ügyben. Egyelőre annyi biztos, hogy egy konkrét bejelentés alapján találták meg a csontokat az erdőben.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek