Telefon és internet nélkül marad több település Vas megyében. - írja a Magyar Rádió honlapja. A Magyart Telekom ugyanis olyan technológiájú vonalra cseréli le az eddig használtat, amivel nem lehet internetezni. Ezért a kistelepüléseken élők, valamint a hivatalok, orvosi rendelők, iskolák nem hajlandóak aláírni az új szerződést. A Telekom ezért - egy jogszabályra hivatkozva - január elsejétől nem szolgáltat a térségben, így telefon nélkül maradnak az intézmények. Később megoldás lehet, a hogy a hatóság éppen a múlt héten hirdetett meg olyan frekvencia tendereket, mobil pályázatokat amelyek majd ezeken a területeken is tudnak szélessávú internetet nyújtani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!