A Nyugat Dunántúlon bocsátották el a legtöbb dolgozót

Több, mint 2 ezer embert bocsátottak el a hazai cégek egy hónap alatt. A Foglalkoztatási Hivatal előzetes adatai szerint októberben 2240 ember leépítését jelentették be. A dolgozókat 10-15 cég küldte el, többségük autó, textil és papírgyártással foglalkozik. A legtöbb embert, 1300-at a Nyugat-Dunántúli régióból bocsátottak el, az Észak-Alföldön 500 dolgozónak szűnt meg a munkahelye. Idén ötödével több a bejelentett létszámleépítés, mint tavaly ilyenkor, A Foglalkoztatási Hivatal szerint ennek ellenére most jóval kevesebb a munkanélküli, mint egy éve.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek