Foglakozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt emelt vádat a Szombathelyi Városi Ügyészség az ellen az orvos ellen, aki januárban többszöri riasztásra sem ment ki egy beteghez. Az orvost egy 38 éves férfihoz hívta volna ki annak élettársa, de csak a nővérrel tudott beszélni, mivel az ügyeletes orvos pihent. A beteg egyre rosszabbul volt, majd elvesztette az eszméletét. Az élettárs egyre hisztérikusabban követelte az orvost, végül hívta a mentőket, akik megkezdték az újraélesztést. Ezután érkezett meg az orvos, dr. P. Pál, aki néhány másodperces vizsgálat után leállította a küzdelmüket. Az esettel akkor részletesen foglalkoztunk Nem ment ki az orvos, meghalt a beteg Vasváron 2008. January 24. 23:38 . Ha az orvost bűnösnek találják, akkor egy évig terjedő szabadságvesztés, közmunka, vagy pénzbüntetés szabható ki rá és mellékbüntetésként a foglalkozásától is eltilthatják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!