A jubileum alkalmából Sárváron tartotta éves közgyűlését a Magyar Fürdőszövetség. A szervezet 4 csillagos minősítéssel díjazta a Gyógy- és Wellness fürdőt, ami a legmagasabb elismerést jelenti. A vasi város fürdőjében ezen a héten Magyarországon eddig egyedülálló technológiát kezdtek el alkalmazni, így itt már vegyszer nélkül tisztítják a gyógyvizet. A 40 éves sárvári fürdőkultúra megünneplésének alkalmából pedig számos újdonsággal, akcióval várják a kikapcsolódni vágyókat - árulta el Vancsura Miklós ügyvezető igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!