Csődközelben a szentgotthárdi önkormányzat

Ha a képviselő-testület nem hajlandó meghozni a népszerűtlen, de szükséges lépéseket, márciusban csődöt kell jelentenie az önkormányzatnak

– jelentette ki Viniczay Tibor polgármester a képviselő-testület rendkívüli ülésén. Szentgotthárd jövőre mintegy 2,5 milliárd forintból gazdálkodhat, de ha marad a jelenlegi intézményi struktúra, 2009. végére félmilliárdos működési hiány keletkezik. A képviselő-testület a költségvetés elfogadásáig kéthetente ülésezik, az üléseken sorra veszik az esetleges takarékossági lépéseket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek