Rendőrségi hírek Vas megyéből 2008. november 18.

Megfúrták a teraszajtót Tegnap reggel fedezték fel, hogy egy szombathelyi családi házba a hátsó teraszajtó megfúrásának módszerével törtek be, majd közel 200 ezer Ft készpénzt vittek el. Autót rongált meg Tegnap délután fedezte fel a sértett, hogy Szombathelyen a Hollán E. utcában parkoló Renaultját maró hatású folyadékkal leöntötték. A kár kb. 250 ezer Ft. Piás autósok Tegnap délután Szentgotthárdon igazoltattak a rendőrök egy körmendi autóst, akit ittasság miatt előállítottak. Délután aztán Kőszegen a Kórház utcában intézkedtek a rendőrök egy ittas helybeli autóssal szemben. Este pedig Merseváton a Dózsa Gy. utcában igazoltattak a rendőrök egy celldömölki autóst, róla is kiderült, hogy ittasan vezetett. Mindhárom vezetői engedélyt elvették. Elkapták a színesfém-tolvajt Tegnap reggel a sértett fedezte fel az egyik celldömölki telephelyen a korábban tőle ellopott színesfém hulladékot. A rendőrök megállapították, hogy a kb. 140 kilónyi fémhulladékot pár napja egy merseváti férfi adta le a telephelyen, akit a elismerte a lopást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek