Szupercella csapott le Debrecenre, jégeső tarolta le Szabolcsot, villámárvíz bénította le Pécset

Jön a második forduló – íme az újabb viharhíradónk

Kedden tovább folytatódott a csapadékos, viharos időjárás Leszakított tetők, felborított vitorlások – így söpört át a vihar tegnap Magyarországon 2025. July 08. 08:22 az országban. Szupercellák, jégeső és villámárvizek okoztak problémákat több megyében is: Debrecenben fákat döntött ki a szélvihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében fehérre festette a tájat a jég, Pécsett pedig ismét utcákat öntött el a hömpölygő víz. Eközben a svájci Alpokban 25 centiméter hó esett, csakhogy teljes legyen a kép. Ezúttal a MetFigyelő Facebook-oldaláról válogattunk:

Így kezdődött a nap Baranyában

A szupercella és Debrecen

Pécs és a villámárvíz 2.0

Szabolcsban a jég volt az úr

Júliusi hó a svájci Alpokban

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás