Program hátrányos helyzetűeknek

Hátrányos helyzetűeknek indít foglalkoztatási programot a Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ - hangzott el a szervezet szombathelyi sajtótájékoztatóján. A program során a Nyugat-dunántúli Régióban közel ezer fő juthat munkához. 2,1 milliárd forintot fordítanak képzésre, a program befejezése után másfél évvel Vas megyéből várhatóan 142 fő állhat munkába. Szerda reggel 9 órától állásbörzét tartanak az MMIK-ban, ahol az érdeklődők előadásokat hallhatnak és a cégek képviselőitől kérdezhetnek is a munkalehetőségekkel kapcsolatban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek