Szalmonella volt a túróban

Szalmonellát mutattak ki az egyik dolgozónál abban az üzemben, ahol a dunántúli járványt kirobbantó túrót készítették. Nem kizárt tehát, hogy tőle indult ki a fertőzés - de ehhez további vizsgálatok kellenek - számol be az RTL. A rendőrség egyelőre nem indít nyomozást az ügyben. Csak akkor fognak a hatósághoz fordulni, ha kiderül, hogy gondatlanság okozta a járványt. Az elmúlt napokban 230-an lettek rosszul Somogy és Vas megyei általános iskolákban, valamint idősek otthonában szalmonella miatt. Kiderült, hogy minden beteg túrós ételt evett, és a túró ugyanabban a somogyi tejüzemben készült, de a hatóságok még vizsgálódnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek