Szeptember 1-jétől a szakképző intézmények közvetlenül nem szedhetnek be hozzájárulást a cégektől. Ezt a feladatot a Savaria TISZK vette át, mely a közelmúltban történt bővítés után már 12 szombathelyi iskolát tömörít. Év végéig tisztázni kell, hogyan történjen a pénz beszedése, hiszen ezt az összeget nem tudják nélkülözni az intézmények. A Savaria Térségi Integrált Szakképző Központot 2007-ben a megye és a város közösen hozta létre, hogy a szakképző iskolák korszerű tanműhelyekben, egy helyen végezhessék a gyakorlati oktatómunkát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!