Mesterképzések és doktori iskolák beindítására, többek között kétnyelvű óvodapedagógus képzésre fordíthatja a Savaria Egyetemi Központ a kormánytól kapott 100 millió forintos támogatást. Az összeg fejében a város együttműködési megállapodást köt a felsőoktatási intézménnyel, amelyik így nemcsak a város oktatáspolitikáját segíti, de olyan szakembereket is képez, melyre a régióban igény van. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy a 100 millióból pontosan mire és mennyit költ majd el az egyetemi központ, mindenesetre a város oktatási bizottságának el kell majd számolnia a pénzzel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!