Idén jóval kevesebb óvodai csoport jelentkezett a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság balesetmegelőzési vetélkedőjére. Két csapatban 23 kisgyerek tanulta ma játszva a legfontosabb tudnivalókat. Nem lehet elég korán kezdeni a szabályok betartására szoktatást, és kézzelfogható eredménye is van az ilyen vetélkedőknek - mondják a rendőrök. Az a tapasztalat, hogy sokszor a gyerekek hívják fel a szülők figyelmét arra, hogy el ne felejtsék bekapcsolni a biztonsági övet. A Weöres Sándor és a Hétszínvirág óvoda csapatainak tagjai láthatósági mellényt, kifestőt és játékokat kaptak jutalmul a mai verseny végén, de a 23 ovis a Győr Állatkertbe is ellátogathat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!