Spanyolország, Belgium és Magyarország közös pályázatot írt ki a 2010-2011-es csoportos EU-elnökség közös logójának kialakítására. Magyarországon 2009. január 19-ig három hazai művészeti egyetem hallgatói nyújthatják be terveiket, közöttük a Nyugat-magyarországi Egyetem szombathelyi Művészeti Intézetének diákjai. A kiírás szerint a pályázatnak három logót kell tartalmaznia, amely a közös motívum mellett a csoportos elnökséget alkotó országokra vonatkozó egyedi motívumokat is megjeleníti.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!