Rangos díjat vehettek át a napokban a szombathelyi Irokéz gyűjtemény tulajdonosai Budapesten. A negyedik alkalommal megrendezett Mecénás-napok nyitóeseményén olyan magánszemélyeket és cégeket díjaztak, amelyek sokat tettek és tesznek a magyar kortárs művészetért és kultúráért. Kis- és középvállalkozások kategóriában Summa Artium-díjjal ismerték el Pados Gábor és Pajor Zsolt művészetpártolók munkáját. Ők az ország legnagyobb kortárs gyűjteményének, a szombathelyi Irokéz Galériának a tulajdonosai.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!