Sikeresen befejeződött a szombathelyi evangélikus egyházközösség Kapu programja. A résztvevő önkéntesek a napokban összejövetelen értékelték az eseményeket és cserélték ki tapasztalataikat. Januárban 34 önkéntes vehetett részt egy képzésen, majd szociális intézményekben, iskolákban helyezkedtek el, segítve az ott dolgozók munkáját. A munkaerőpiacra történő visszatérést segítő programban munkanélküliek, nyugdíjasok, kismamák vehettek részt. Jövő márciusban újraindul a Kapu program, eddig 16-an jelentkeztek a képzésre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!