Ma van az AIDS világnapja

A megelőzésre és a betegek társadalmi elfogadására hívja fel figyelmet egy szombathelyi demonstráció. A Vöröskereszt ifjúsági szervezete ma 16 órakor az MMIK előtt egy rövid párbeszédre invitálja az érdeklődőket, ezután átvonulnak a Városháza elé. A Vöröskereszt rendszeresen szervez előadásokat a szombathelyi iskolákban, hogy a kortárs segítők megfelelően tájékoztassák a fiatalokat a fertőzés útjáról és magáról a betegségről. Mészáros János, az Ifjúsági Vöröskereszt városi vezetője hozzátette, a diákok nem elég tájékozottak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek