Bevitt a rendőrségre három jegyellenőr be egy 18 éves diáklányt a közelmúltban Szombathelyen, mert nem volt nála az autóbuszbérlete. A diáklány azt mondta, az édesapja a végállomáson várta és átadta volna a bérletet, de az ellenőrök nem hittek neki, ragaszkodtak ahhoz, hogy bekísérjék a rendőrségre. A lány a rendőrségről hívta az édesapját, aki bemutatta a bérletet. A bliccelő végül nem kapott büntetést.
Forrás: tv2