Aláírásgyűjtés a Haladás-ingatlanokért

Szombathelyen aláírásgyűjtésbe kezdtek helyiek annak érdekében, hogy az önkormányzat vásárolja meg a vasi megyeszékhelyen lévő MÁV-tulajdonú sportingatlanokat. Keringer Zsolt, a Haladás Szurkolói Kör elnöke elmondta: azt szeretnék elérni, hogy a terület a város tulajdonába kerüljön, mert így nyílik lehetőség arra, hogy a jövőben új stadion épüljön a Rohonci úti pálya helyén. A Haladás-ingatlanok megvásárlásáról a városvezetés már megegyezett a MÁV-val, de a szerződés megtárgyalását kétszer is levették a közgyűlés napirendjéről. A szurkolók most attól tartanak, ha nem lesz megegyezés, akkor a város elveszítheti elővételi jogát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek