Eladja a szőlősi kastélyt a Vas Megyei Közgyűlés. A 18. században épült Erdődy kastélyt átmeneti megoldásként használta raktározási célra a Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Az utóbbi évek ásatásain ugyanis nagyon sok leletanyag került elő, ideiglenesen itt tudták elhelyezni az előkerült tárgyakat. Az Iseumnál és a Fő téri ásatásokon előkerült anyagok egy részét, valamint a freskókat tartalmazó ládákat a folyosón helyezték el. A gyűjtemény nagy részét átköltöztetik, tudtuk meg Nagy Zoltán igazgatótól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!