December 17-én szerdán, délután 3-tól 6-ig ismét megrendezik a jótékony célú fenyőfa díszítő versenyt az MMIK előtti téren. 2003 óta a Civil Szolgáltató Központ szervezi az akciót: a feldíszített karácsonyfákat rászoruló családok kapják. Az erdészet idén 24 fenyőt ajánlott fel, 3-5 fős díszítő csapatok jelentkezését várják, és szívesen fogadnak adományokat. Az összegyűlt ajándékokat minden évben egy-egy intézménynek juttatják el, idén az Aranyhíd Nevelési és Oktatási Központ gyermekei kapják a meglepetéseket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!