Lemondtak jutalmukról a megyei közgyűlés vezetői

Idén utoljára ült össze pénteken Vas megye közgyűlése. A képviselők beszámolót hallhattak a megyei Szívprogram eredményeiről, és módosították a Markusovszky kórház alapító okiratát, aszerint, hogy az elnök-vezérigazgató munkáltatói jogait a helyettesek is gyakorolhassák. Döntöttek arról is, hogy mégsem szüntetik meg az intaházi pszichiátriai intézet konyháját. A közgyűlés 1 millió 800 ezer forint jutalmat szavazott meg az elnöknek, és 1 millió 300 ezret az alelnököknek - a juttatás összegéről azonban mindhárom tisztségviselő lemondott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek