A szombathelyi városvezetők lemondanak jutalmukról

A gazdasági válságra való tekintettel Szombathely polgármestere és alpolgármesterei úgy döntöttek, hogy lemondanak a törvényben nekik biztosított év végi jutalmukról – áll a városháza közleményében. Ipkovich György polgármester ezért nem is terjeszti be napirendi pontként a jutalmazást a csütörtöki közgyűlésre. A nyugat.hu információja szerint ez összesen nettó 4,75 millió forintot, plusz ennek közterheit jelenti, a rendszerváltás óta nem volt példa arra, hogy a városvezetők lemondtak volna jutalmukról.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek