Szombathely állomás a nappali helyzethez hasonlóan, még mindig nem tud indítani és fogadni vonatokat. Továbbra is vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat Vép és Püspökmolnári, valamint Ják-Balogunyom és Acsád állomásokig, valamint onnét Szombathely irányába. Az éjszakára, szolgálatra jelentkező munkavállalók között jegyvizsgálók, kocsivizsgálók és forgalmi dolgozók is vannak, akik csatlakoztak a munkabeszüntetéshez. Szombathely és Kőszeg állomások között a vasúti személyszállítás szintén szünetel. Celldömölk Forgalmi Csomópont területén a nappalihoz hasonlóan csak az átmenő vonatforgalom biztosított, mivel a jegyvizsgálók közel 80%-a sztrájkol, valamint a kocsivizsgálók közül is csatlakoztak a munkabeszüntetéshez. A forgalmi szolgálat nem akadályozza a vonatok indítását, és fogadását.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!