Január 31-ig igényelhető az energiatámogatás

Már Szombathelyen is postázta az államkincstár az energiatámogatási kérelmeket azoknak, akik eddig is kaptak kedvezményt. Akik viszont nem tartoznak a rászorultak közé, azok alanyi jogon kapnak távhődíj-kompenzációt, ami havi 1150 forint. Ezt nem kell külön igényelni, és a fűtési szezon hat hónapjára jár. Az előző évekhez képest nincs sok változás az idei rendszerben, így az igénylő lap kitöltése nem okoz gondot a családoknak - tájékoztatott Takács Tibor családtámogatási irodavezető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek