Tudás-csere program Szombathelyen

Az Ausztriában használt oktatási rendszerrel ismerkedtek a hazai szakemberek. A pedagógusok fontosnak tartják, hogy jobban kihasználják a regionális és nemzetközi forrásokat, ehhez azonban az kell, hogy az információk mindenkihez eljussanak. Azt tervezik, hogy Vas megyében a kistérségek oktatási referensei között egy hálózatot hoznak létre, és közvetlenül az iskoláknak is tartanak majd tájékoztatásokat a külföldi módszerekről, gyakorlatról - tudtuk meg Károlyi Tímeától, a Regionális Fejlesztési Ügynökség munkatársától.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek