17 százalékkal drágul jövőre a távfűtés díja Szombathelyen. Az emelés mértékéről a legutóbbi közgyűlésen döntöttek a képviselők. A Szombathelyi Távhőszolgáltató még a szeptemberi közgyűlésen tett 26,4 százalékos emelésre javaslatot, akkor ennek alig felét, 12 százalékot szavaztak meg a képviselők. A gazdasági helyzet miatt azonban indokolt volt a gáz árához viszonyított újabb drágítás. Ez egy átlagos lakás esetében nagyjából 2-2500 forintos többletkiadást jelent egy-egy téli hónapban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!