Tíz éves a Joskar-Ola Lakótelepért Alapítvány. Az eltelt egy évtizedben több fejlesztés valósult meg a városban a civil szervezetnek köszönhetően. Ágh Péter kuratóriumi elnök sajtótájékoztatón számolt be az eredményekről. Tevékenységüknek köszönhetően a épült meg a Pázmány Péter körúti játszótér, a Mari ABC előtti parkoló és körzeti megbízotti irodát is nyitottak a lakótelepen. Jövőre a Napsugár-óvoda szépül meg, kétmillió forintért új játszóteret alakítanak ki. Hagyományosan minden évben megrendezik a Joskar-Ola Napokat, melyen a városrész lakóit játékos programok, koncertek várják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!