Bűnmegelőző középiskolások

A Szent-Györgyi iskola csapata nyerte a szombathelyi bűnmegelőzési vetélkedőt. A napokban tartották a Felkészülten – biztonságban elnevezésű verseny döntőjét az Oladi ÁMK-ban, melyre 8 középiskolai csapat jelentkezett. A diákoknak egy figyelemfelkeltő videóval kellett előre készülniük a tudáspróbára, majd a csapatok tesztet oldottak meg, plakátot rajzoltak, drogprevenció, közlekedés, elsősegélynyújtás és vagyonvédelem témakörében tesztelték tudásukat. 79 százalékos teljesítménnyel a Szent-Györgyi csapata lett az első, mögöttük végzett a Gépipari és a Teleki Blanka iskola küldöttsége.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek