Járnak a vonatok

A jól szervezett, összehangolt munkának köszönhetően, a Nyugat-Dunántúlon mind a négy Forgalmi Csomópont (Szombathely, Celldömölk, Zalaegerszeg, Veszprém) ha kisebb késésekkel is, de minden személyvonatot tud közlekedtetni a hajnali üzemkezdet óta.

A mai nap folyamán már minden állomáson a hangos utas tájékoztatás, illetve az információs tábla jelzései alapján is tájékozódhatnak az utasok a menetrend szerint induló járataik felől.

Valószínűleg ma már járatkimaradásokra nem kell számítani, az esti órákra pedig, a helyreállításból adódóan még előforduló késések is megszűnnek.

MÁV. Zrt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek