A jól szervezett, összehangolt munkának köszönhetően, a Nyugat-Dunántúlon mind a négy Forgalmi Csomópont (Szombathely, Celldömölk, Zalaegerszeg, Veszprém) ha kisebb késésekkel is, de minden személyvonatot tud közlekedtetni a hajnali üzemkezdet óta.
A mai nap folyamán már minden állomáson a hangos utas tájékoztatás, illetve az információs tábla jelzései alapján is tájékozódhatnak az utasok a menetrend szerint induló járataik felől.
Valószínűleg ma már járatkimaradásokra nem kell számítani, az esti órákra pedig, a helyreállításból adódóan még előforduló késések is megszűnnek.
MÁV. Zrt.