A fejlesztések fokozása lehet a megoldás a gazdasági válságra

A képzések megtartása, a vállalkozói terhek csökkentése és a fejlesztések fokozása lehet a megoldás a gazdasági válságra - mondta Kovács Vincze a Vas megyei kereskedelmi és iparkamara elnöke. A szakember a 2009-re javasolt intézkedésekkel kapcsolatban elmondta, hogy hosszú időre kell tervezniük, hisz a válság még sokáig eltarthat. A kamara egyébként a vállalkozásokban látja a megoldás egyik alap pillérét, ezért az elnök azt javasolta, hogy az iparűzési adó néhány százalékát az önkormányzat adja vissza a cégeknek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek