A Markusovszky Kórház minden dolgozója megkapta még az ünnepek előtt azt az összeget, amit év közben bérfejlesztésre szánt a zrt. vezetősége. A személyenként kifizetett jutalom a dolgozók havi illetményének 55-60 százalékát teszi ki. Rendhagyó módon - rövid ünnepség keretében adták át a jutalmat. Dr. Lakner László elnök-vezérigazgató főorvos is részt vett a több kisebb csoportban megtartott ünnepségen. Megköszönte az alkalmazottak helytállását, kiemelve, hogy a dolgozók munkája által tudott csak talpon maradni a kórház. A mintegy 1700 dolgozó év végi jutalmazására összesen csaknem 160 millió forintot fordított a Markusovszky Kórház.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!