Katasztrófamentes szilveszterek Vas megyében

Évek óta nem indokolt a megerősített szolgálat a megyei katasztrófavédelemnél az év utolsó napján, mivel az eddigi tapasztalatok szerint tűzvédelmi szempontból különösebb probléma nélkül búcsúztatta az óévet a megye lakossága - tájékoztatott Göncz Szabolcs szóvivő. Kisebb kukatüzek előfordultak ugyan, de komoly lakástüzek, vagy petárdák, pirotechnikai eszközök használata miatt egyszer sem kellet intézkedniük. A szakember azonban óvatosságra inti a hangosan bulizókat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek