Tele vannak a szombathelyi szállodák

Szilveszter előtt pár nappal már szinte minden a városban található szálláshely betelt - derül ki a Nyugat Rádió nem reprezentatív felméréséből. A szobákat többségében magyarok foglalták le, csak elvétve találkozni külföldi vendéggel. Rakaczki Péter a Magyar Szálloda szövetség, régió vezetője elmondta, hogy még mindig a wellness és fürdő szállodák a legnépszerűbben megyénkben. Amiben azonban minden vendéglátó egység megegyezik ilyenkor, hogy sehonnan sem hiányozhatnak a néphagyománynak megfelelő szilveszteri és újévi ételek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek