Az idei esztendő több újdonságot is hozott a sárvári Nádasdy múzeum látogatóinak: idén napvilágot látott egy, a Nádasdy múzeumot népszerűsítő, bemutató szórólap, újra megnyílt a húsz esztendővel ezelőtt lezárt vártorony, mindemellett másfél év után a nyomdatörténeti kiállítás is újra látogatható. A Nádasdy Ferenc Múzeum évről évre egyre népszerűbb a látogatók körében. A város fürdővendégei, turistái egész évben szívesen keresik fel a város jelképének számító intézményt. Takács Zoltán Bálint, a múzeum igazgatója szerint a megye azon kevés múzeumai közé tartoznak, amelyeknek a látogatottsága a téli időszakban is töretlen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!