Bőven volt dolguk a tűzoltóknak Vas megyében

Szilveszter este, nyolc óra után néhány perccel a celldömölki vasútállomáson, valószínűleg petárdázás miatt gyulladt ki egy tehervagon. A helyszínre érkező sárvári tűzoltók hamar eloltották a lángokat, de az anyagi kár jelentős. Szintén petárda okozhatta azt a szalmabála tüzet, amit Csepregen kellett eloltani hajnalban. Két órakor Őriszentpéteren egy ittas vezető döntött ki egy gázcsonkot, a gázömlést a tűzoltók a szolgáltató segítségével szüntették meg. Személyi sérülés egyik esetben sem történt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek