Császár Gábor is ott van a VB-re készülő nemzeti csapatban

A kenyeriből származó kézilabdás is meghívót kapott a magyar válogatott tatai edzőtáborába. A kézilabdások pénteken kezdték meg a felkészülést és keddig maradnak Tatán. Másnap utaznak majd Csehországba, ahol csütörtöktől sorrendben a lengyel, a cseh és a szlovák együttessel játszanak majd edző mérkőzéseket. Hajdú János szövetségi kapitánynak a felkészülés során már csak egy nevet kell kihúznia a jelenleg 17 fős válogatott keretből, hogy meglegyen a nevezhető létszám a horvátországi mundiálra. A kapitány egyébként azt valószínűsíti, hogy egy kapus lesz az akinek itthon kell majd maradnia, így Császár szinte biztos, hogy tagja marad az együttesnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek